DGS Druckguss Systeme AG

DGS Druckguss Systeme s. r. o. je stabilní společnost se zázemím švýcarské mateřské společnosti zabývající se tlakovým litím a opracováním odlitků ze slitin hliníku.

Administrátor informační sítě

INFORMACE O PRACOVNÍ POZICI:

Náplň práce:

Administrace serverů a ostatního centrálního IT.
Administrace HW (PC, tiskárny apod.).
Administrace SW na koncových stanicích (Windows, MS Office apod.).
Administrace LAN vč. VPN a internetové konektivity.
Denní podpora uživatelů.
Administrace firemních SW licencí.
Administrace dodavatelů / dodávek IT služeb a zařízení.
Podpora uživatelů v MES systému Patriot.

Pracovní režim: klouzavá pracovní doba.
Termín nástupu: ihned.
Nástupní hrubá mzda: od 30 000 Kč podle vzdělání a zkušeností v oboru
Hrubá mzda po zaučení: od 35 000 Kč podle vzdělání a zkušeností v oboru
Bohatý bonusový program pro všechny zaměstnance: příspěvky na stravování, cestovné, volnočasové poukázky, odměny při nízkém počtu absencí, vánoční odměny, odměny za zlepšovací návrhy, vzdělávací systém, dovolená navíc, příspěvky na životní pojištění.

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE:

Vzdělání: min. ukončené SŠ vzdělání (IT specializace výhodou)
Praxe: min. 2 roky zkušeností se správou IT
Jazyky (úroveň znalosti): komunikativní znalost AJ (NJ výhodou)
Ovládání PC (programy): znalost správy Windows Server, active directory, MS SQL Server, MS Windows 7/8/10, MS Office
znalost principů virtualizace, zálohování a zabezpečení
výhodou znalost vmware, veeam, PRTG, Kerio Connect+Control, Linux – Ubuntu, ESET (ERA), TeamViewer, MS WSUS

Řidičský průkaz skupiny B.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Liberec

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Mzda

30000-40000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na dovolenou, mobilní telefon, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, možnost občasné práce z domova, možnost si napracovat hodiny

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

DGS Druckguss Systeme s.r.o.

Kontakt

Iva Nálevková
Volgogradská 205
460 10  Liberec XVIII - Karlinky
Česká republika
Telefon: 482 429 747