DGS Druckguss Systeme AG

DGS Druckguss Systeme s. r. o. je stabilní společnost se zázemím švýcarské mateřské společnosti zabývající se tlakovým litím a opracováním odlitků ze slitin hliníku.

Technik 3D měření

INFORMACE O PRACOVNÍ POZICI:

Náplň práce:

Provádění 3D měření včetně volby správné metody měření
Editace a tvorba měřících programů
Udržování měřících programů v aktuálním stavu ve vztahu k platné technické dokumentaci
Obsluha veškerých měřidel
Participace na provádění SPC
Provádění analýz a vyhodnocování měření
Údržba a péče o přístroje a vybavení měrového střediska
Kalibrace měřidel a přípravků
Zpracování a tvorba EMPB a PPAP dokumentace a jejich podkladů pro účely vzorkování
Dodržování systému 5S a pořádku na měrovém středisku

Pracovní režim: nepřetržitý.
Termín nástupu: ihned.
Nástupní hrubá mzda: od 26 000 Kč podle vzdělání a zkušeností v oboru (včetně příplatků)
Hrubá mzda po zaučení: od 28 000 Kč podle vzdělání a zkušeností v oboru (včetně příplatků)
Bohatý bonusový program pro všechny zaměstnance: příspěvky na stravování, cestovné, volnočasové poukázky, odměny při nízkém počtu absencí, příspěvek na dovolenou, vánoční odměny, odměny za zlepšovací návrhy, vzdělávací systém, dovolená navíc, příspěvky na životní pojištění.

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE:

Vzdělání: SŠ.
Praxe v automotive výhodou, vhodné i pro absolventy.
Znalost NJ nebo AJ výhodou.
Uživatelská znalost MS Office. Výhodou: Palstat;

Praxe v oboru výhodou;
znalost čtení technické dokumentace;
zájem o obor a ochota vzdělávat se;
zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Liberec

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Mzda

26000-28000 Kč/měsíc

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Němčina (mírně pokročilá), Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

DGS Druckguss Systeme s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.